ارسال مقاله

پروسه ارسال مقاله چگونه است؟

الف ) ارسال مقاله

۱ – ابتدا مقاله را طبق فایل راهنمای ارسال مقاله ( از اینجا دانلود کنید) موجود در سایت آماده نمایید.

۲-دو فایل از مقاله خود تهیه نمایید،یکی به فرمت word ( 2010-2013( و یکی به فرمت pdf .سپس هر دو را در یک folder و بصورت zip فشرده نمایید.

۳ – اکنون فرم زیر را تکمیل و روی گزینه ارسال مقاله کلیک کنید.تنها در صورتی مقاله شما ارسال شده است که پیام :مقاله شما با موفقیت به دبیرخانه ارسال شد. را مشاهده کنید.(هنگام ارسال فرم می بایست اندکی صبر نمایید تا پیام تایید ارسال و یا عدم تایید برایتان در همین صفحه نمایش داده شود،زیرا مقاله شما در حال بارگزاری در سایت می باشد. )

 

(در صورتی که به هر دلیلی نتوانستید مقاله خود را از طریق فرم بالا ارسال نمایید،می توانید مقاله خود را به همراه اطلاعات بالا به ایمیل : info@2oms1404.com ارسال فرمایید.در عنوان ایمیل ارسالی حتما عنوان مقاله ذکر گردد)

 

۴ – در صورتی که حداکثر تا ۵ روز پس از ارسال مقاله ، نتیجه داوری به ایمیل فرستنده ارسال نشد می توانید با ایمیل info@2oms1404.com پیگیری نمایید.

 

ب) پس از دریافت تایید داوری ( در صورت مثبت بودن داوری،تایید اولیه داوری طی حداکثر ۵ روز به ایمیل پژوهشگر اعلام می گردد)

۱ – در صورت تایید داوری مقاله،می بایست هزینه مقاله را طبق بخش هزینه ( جهت پرداخت اینجا کلیک نمایید )واریز نمایید.

پس از پرداخت هزینه (بصورت کارت به کارت،اینترنت بانک،باجه و یا پرداخت آنلاین تعبیه شده در سایت ) فرم زیر را حتما تکمیل و  ارسال نمایید.

 

تنها در صورتی اطلاعات پرداخت شما ارسال شده است که پیام :اطلاعات پرداختی شما با موفقیت به دبیرخانه ارسال شد. را مشاهده کنید.پس از برگزاری کنفرانس گواهی تایید داوری و گواهی حضور در کنفرانس ( در صورت عدم امکان حضور به هردلیلی) برای ارسال کننده مقاله پست می گردد.