ارسال مقاله

پروسه ارسال مقاله چگونه است؟

الف ) ارسال مقاله

۱ – ابتدا مقاله را طبق فایل راهنمای ارسال مقاله ( از اینجا دانلود کنید) موجود در سایت آماده نمایید.

۲-دو فایل از مقاله خود تهیه نمایید،یکی به فرمت word ( 2010-2013( و یکی به فرمت pdf .سپس هر دو را در یک folder و بصورت zip فشرده نمایید.

۳ – اکنون فرم زیر را تکمیل و روی گزینه ارسال مقاله کلیک کنید.تنها در صورتی مقاله شما ارسال شده است که پیام :مقاله شما با موفقیت به دبیرخانه ارسال شد. را مشاهده کنید.(هنگام ارسال فرم می بایست اندکی صبر نمایید تا پیام تایید ارسال و یا عدم تایید برایتان در همین صفحه نمایش داده شود،زیرا مقاله شما در حال بارگزاری در سایت می باشد. )

 

این کنفرانس پایان یافته است

(در صورتی که به هر دلیلی نتوانستید مقاله خود را از طریق فرم بالا ارسال نمایید،می توانید مقاله خود را به همراه اطلاعات بالا به ایمیل : info@2oms1404.com ارسال فرمایید.در عنوان ایمیل ارسالی حتما عنوان مقاله ذکر گردد)

 

۴ – در صورتی که حداکثر تا ۵ روز پس از ارسال مقاله ، نتیجه داوری به ایمیل فرستنده ارسال نشد می توانید با ایمیل info@2oms1404.com پیگیری نمایید.

 

ب) پس از دریافت تایید داوری ( در صورت مثبت بودن داوری،تایید اولیه داوری طی حداکثر ۵ روز به ایمیل پژوهشگر اعلام می گردد)

۱ – در صورت تایید داوری مقاله،می بایست هزینه مقاله را طبق بخش هزینه ( جهت پرداخت اینجا کلیک نمایید )واریز نمایید.

پس از پرداخت هزینه (بصورت کارت به کارت،اینترنت بانک،باجه و یا پرداخت آنلاین تعبیه شده در سایت ) فرم زیر را حتما تکمیل و  ارسال نمایید.

این کنفرانس پایان یافته است

 

تنها در صورتی اطلاعات پرداخت شما ارسال شده است که پیام :اطلاعات پرداختی شما با موفقیت به دبیرخانه ارسال شد. را مشاهده کنید.پس از برگزاری کنفرانس گواهی تایید داوری و گواهی حضور در کنفرانس ( در صورت عدم امکان حضور به هردلیلی) برای ارسال کننده مقاله ارسال می گردد.